Koronaya Karşı Koruyan Şifalı Bitkiler

koronaya-karsi-organik-urunler
koronaya-karsi-organik-urunler

Şifalı Bitkiler sayesinde günümüzün en büyük sorunu olan Korona Virüsten uzak kalabiliriz. Korona virüsü, bilindiği gibi tüm dünya ile beraber, ülkemizde salgın şeklinde görülen ve insanların ölümü ile sonuçlanan, pandemidir. Koronaya karşı korunmak isteyen kişilerin yapmaları gereken en önemli şeyleri başında ise, temizlik ve maske kullanımı gelmektedir. Son zamanlarda çıkan ve özellikle uzman doktorların koronoya karşı şifalı bitkilerin iyi geldiğini söylemesi, insanların ilgisini çekmektedir. Bazı şifalı bitkiler ise, koronaya karşı insanların bağışıklık sistemini kuvvetlendirmektedir. Uzman doktorların görüşlerine göre yazacağımız şifalı bitkiler, sizleri korana virüsüne karşı daha korunaklı hale getirecek ve bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirerek, sizleri virüsten koruyacaktır.

Uzmanların insanlara tavsiye ettiği şifalı bitkiler;

  • Ada Çayı Gargarası
  • Hindistan Cevizi Yağı
  • Siyez Buğdayı
  • Soya  gibi şifalı bitkiler,

korona ilacı niyetine insanları virüsten koruyan birer kalkandır. Uzman doktorlar ise şiddetle bu bitkilerin, korona virüse karşı iyi olduğunu iddia etmektedirler.

Korona Virüse Karşı Doğal Ürünler

Koronaya karşı doğal çözümler ile insanları bilinçlendiren ve virüs kapmalarını önlemek için kendilerine bilgiler veren doktorlar, bu sayede vatandaşlara faydalı olmaktadırlar. Korona aşısının daha net olarak piyasaya çıkmaması ise, insanların kendilerini korumak için şifalı bitkilere yönelmesini sağlamaktadır. Koronoya karşı koruyan bitkiler ile hastalığı kapmak istemeyen çok sayıda vatandaş, uzmanların tavsiye ettikleri bitkileri, kullanım şekilleri ile beraber, uygulamaktadırlar. Korona şifalı bitki çeşitleri sadece saymış olduğumuz bitkilerden ibaret değildir. Fakat uzmanların en çok üzerinde durduğu ve sizlere söylediğimiz şifalı bitki çeşitleri, sizlerin korona virüsüne karşı korunmanıza yardımcı olmaktadır.

Maske-Mesafe- Hijyen-Organik Ürünler

Şu an aşı geliştirilmiş ve ülkemizde de özellikle sağlık çalışanlarımız ve yaşlı vatandaşlarımız üzerinde uygulanmaya başlanmıştır. Henüz ülke genelinde tam uygulanmamıştır. 2. doz aşı ise ülkemize henüz gelmemiştir. Bunun için aşıyı beklemek veya ona güvenmek tamamen yanlış olacaktır. Biz tedbiri asla elden bırakmamalı ve önlemlerimizi almalıyız. Bağışıklık sistemimizi ayakta tutacak ve olabildiğinde doğal ürünler ile beslenme çalışacağız. Bunun için her vatandaş gibi bizlerde üzerimize düşeni yapmalıyız. Maske-mesafe-hijyen ve organik ürünler ile koronadan uzak kalabiliriz.

koronaya-iyi-gelen-sifali-bitkiler
koronaya-iyi-gelen-sifali-bitkiler

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın